9 דברים שלא ידעתם על אוניברסיטת אריאל

  1. אוניברסיטת אריאל היא האוניברסיטה הציבורית הצעירה בישראל! היא הפכה לאוניברסיטה לפני עשור בלבד ומאז והגדילה פי חמש את מספר מאמרי המחקר פרי עבודת חוקריה. כאוניברסיטת מחקר צעירה ודינמית, חוקרי המוסד וראשיה רואים בקידום המחקר יעד חשוב ותומכים במגוון דרכים בהשגת יעד זה.
  2. -למרות הגידול האוניברסיטה ממשיכה לתפקד כמו ארגון קטן. כולם מכירים את כולם וכולם יכולים להביע את דעתם ולהשפיע על עתיד האוניברסיטה.
  3. -מלבד התלמידים לתואר הראשון, באוניברסיטה מעל 1,400 לתואר שני ומעל 350 לתואר שלישי. הסטודנטים באים מכל רחבי הארץ, מכל המגזרים והדתות וכן יש לא מעט תלמידי מחקר מכל רחבי העולם. בנוסף, באוניברסיטה תוכנית למשתלמי בתר דוקטורט, שרובם זרים הבאים לתקופת השתלמות של שנתיים בממוצע.
  4. -לאוניברסיטת אריאל הסכמי שיתוף פעולה עם עשרות אוניברסיטאות מכל קצוות תבל, מטאיוואן במזרח ועד צפון אמריקה במערב, והיא מקדמת מחקרים משותפים עם מוסדות אלה.
  5. קרנות מחקר משותפות וייעודיות של האוניברסיטה תומכות במחקר משותף עם מוסדות בארץ (כדוגמת: קופת חולים כללית, בית החולים וולפסון, HIT ועוד) ובעולם (CZU פראג; אוניברסיטת פלורידה אטנלטיק, אוניברסיטת ברנו, צ’כיה ועוד).
  6. המחקר והלימודים באוניברסיטה מתבצעים בכ-30 מחלקות ו-25 מרכזי מחקר הכוללים מגוון רחב של תחומי מדע: הנדסה, מדעי הטבע והמדעים המדויקים, מדעי החברה והרוח, מדעי הבריאות, תקשורת, ארכיטקטורה ורפואה.
  7. במרכזי המחקר נפגשים מדענים מתחומי ידע שונים ומייצרים שיתופי פעולה חדשניים. מרכזים אלו, מהווים מוקדי מחקר ומצוינות של חוקרים מהאוניברסיטה, תלמידי מחקר מתקדמים, עמיתי מחקר, הכרות עם התעשייה ועוד.
  8. אוניברסיטת אריאל מקדמת ותומכת במחקר יישומי. הדבר בא לידי ביטוי בחברת העברת הטכנולוגיה (אריאל חדשנות מדעית) ובמאגד מאיצי מדע שהוקם עם בית החולים קפלן והמכון טכנולוגי חולון וזוכה לתמיכת משרד החדשנות והמדע.
  9. אנחנו מגייסים לשורותינו מדענים וסטודנטים מבריקים עם תשוקה ורצון להשפיע.

בואו לבקר, להכיר ולהשתתף במחקרים פורצי דרך!