עשו ואל תעשו בהגשת מועמדות למסלול קביעות באקדמיה

2019-02-10T14:38:45+00:00

רוצה להגיש מועמדות למחלקה שלא פרסמה קול קורא? למי פונים ומתי? יש פרסום בקנה, אבל לא בטוחים מתי הזמן הנכון להגיש מועמדות? מקווה למשרה רק ב-2019, האם להגיש ולנסות להתראיין כבר עכשיו? עד כמה מפורטת או פרקטית צריכה להיות ה-Research statement? התאמות שכדאי לעשות למחלקה הספציפית ואיך לעשות אותן; מאפיינים של אפליקציה מהודקת היטב – איך להתבלט? איזה המלצות יעזרו לי במיוחד? איך להתכונן נכון לג’וב טוק? איך לבנות היטב סמינר מחלקתי כך שיתאים לכל הקהל הפוטנציאלי? עם איזה קהל להתאמן? מה מצופה ממני בצ’וק טוק? מתי נכון לדבר על המחקר שלי ומתי על המחקר של החוקרים במחלקה? איך לבדוק אם המחלקה מתאימה לי?

הדוברים מזמינים אתכם לשלוח מראש שאלות שמעניינות אתכם, ובכך יתאפשר להם להתאים את השיח בדיוק לצרכים שלכם.

אנא שלחו את שאלותיכם בטופס.

קישור

https://www.anymeeting.com/AccountManager/RegEv.aspx?PIID=ED51DE86874D3D

שמות המרצים

פרופ’ שולמית קצב-שפירא ופרופ’ ג’רי אייכלר

אודות המרצים

פרופ’ שולמית קצב-שפירא היא חברת סגל בפקולטה לרפואה באוניברסיטה העברית בירושלים. סיימה את לימודי הדוקטורט במכון ויצמן למדע, ולאחר תקופה של בתר-דוקטוראט בארה״ב ומשרה אקדמית באוניברסיטת מק׳גיל במונטריאול, קנדה, שבה ארצה לאוניברסיטה העברית. מילאה מספר רב של תפקידים בפקולטה לרפואה, כולל ראשות וועדת החיפוש והסינון. חברת הועד המנהל של ScienceAbroad.

פרופ’ ג’רי אייכלר הוא ראש המחלקה למדעי החיים באוניברסיטת בן-גוריון בנגב.  סיים את לימודי הדוקטורט במכון ויצמן למדע, ולאחר תקופה של בתר-דוקטוראט בניו המפשיר (Dartmouth Medical School) שב ארצה לאוניברסיטת בן גוריון. פרופ’ אייכלר הוא חבר העדה המיעצת של ScienceAbroad.

תאריכים ושעות

Tuesday, June 27th, 2017

3:00 – 4:00 pm Eastern Standard Time (EST)
12:00 – 1:00 pm Pacific Standard Time (PST)
19:00 – 20:00 Greenwich Mean Time (GMT)
22:00 – 23:00 Israel Standard Time (IST)