הרשמו לקורס הבא שלנו!

קורס זה נועד לעזור לך להרחיב את הנוכחות המקוונת שלך על מנת להביא את המחקר והעבודה שלך לקהל רחב ולקדם את הקריירה שלך. הוא מורכב מחמישה מפגשים המכסים חמישה נושאים מרכזיים שונים. הוא נבנה במיוחד עבור חברי ScienceAbroad. 
הנושאים והמרצים המומחים של הקורס הקיים:
 • מפגש פתיחה:  מדיה חברתית וצמיחתכם המקצועית – טל שמעוני
 • מפגש שני:  לינקדאין 1: הרשת החברתית המקצועית – גלי דור
 • מפגש שלישי:  לינקדאין 2: הפיכה למשתמש מתקדם – גלי דור
 • מפגש רביעי: יצירת תוכן וקידום   בטוויטר – פרחנה רחמן-  המפגש יועבר באנגלית
 • מפגש חמישי: אתר אישי: מותג מקצועי – טל שמעוני
 • מפגש בונוס: יפורסם בהמשך

דמי השתתפות בקורס: 100 דולר ארה”ב – יש לשלם באמצעות פייפאל לפחות שבעה ימים לפני תחילת הקורס.

על המרצים

טל שמעוני

טל הוא מנהל בכיר, מנהל תכניות הנדסה ב- Salesforce Datorama. הוא איש מקצוע מנוסה ובעל ניסיון של למעלה מ -15 שנה בתחום הדיגיטלי שזכה לעבוד בצדדים שונים של המשולש: טכנולוגיה, שיווק ומוצר. טל הוביל את תוכנית השיווק הדיגיטלי של האוניברסיטה הפתוחה בישראל. בקשת הוא ניהל את מחלקת הפרויקטים והמוצרים הדיגיטליים של מאקו. הוא מתנדב בסיינסאברוד.

גלי דור-בלייר

גלי היא מאמנת אישית המייעצת ומלווה מחפשי עבודה. היא מדריכה בלינקדאין, המסייעת לאנשי מקצוע במיתוג אישי בעולם העבודה החדש.  גלי מביאה ניסיון רב בגיוס לחברות היי-טק ובניהול תהליכי מכירה ושיווק במיקרוסופט ישראל.

פרחנה רחמן

פרחנה מייצגת חברות סטארט-אפ ישראליות בתחום הטכנולוגי במשך למעלה מעשר שנים כמקצוענית לשיווק דיגיטלי. מומחית לטוויטר. היא גרה בניו- יורק. נלהבת מאנשים, חברות ומגמות (בהם חדשנות משבשת), ונהנית לעזור להם להשיג את הנראות הראויה להם. כשהיא לא עובדת על יצירת תוכן, יחסי ציבור או קמפיינים שיווקיים, פרחנה מציעה תובנות עסקיות על מיתוג ומנהיגות מחשבתית באמצעות מצגות חברה, והטור שלה על יזמות.

ד"ר תומר נויהואזר

תומר סיים את לימודיו באוניברסיטה העברית בירושלים והמשיך את לימודיו שלאחר הדוקטורט באוניברסיטת מקגיל, מונטריאול, שם הוענקה לו מלגת קלארק להשתתפות בקורס MBA למנהל מנהלים בפקולטה לניהול של Desautels. לתומר יש רקורד בחברות מייסדות. נכון לעכשיו, תומר עובד כיועץ מדעי ומומחה ברשות הביטחון לתעבורה אווירית בקנדה, תוך שמירה על חברת ייעוץ מדעית משלו הממוקמת באוטווה. בהתאמה לגישתו ועבודתו היזמית, תומר מאמין גדול בכוחן של הרשתות החברתיות לקידום רעיונות כמו גם יוזמות. תומר ייסד את סניף ScienceAbroad מונטריאול והוא אחד המייסדים של LinkedIn המקומית אוטווה, תנועה עולמית המתמקדת בקשר בין אנשים ותמיכה בעסקים וארגוני צדקה מקומיים.

 • כל ההפגישות יתקיימו בעברית ב- Zoom ויתקיימו בין השעות 00: 21 – 30: 22 שעון ישראל.
 • את המפגשים ינחה מנהל קשרים בינלאומיים של ScienceAbroad, בן בגינסקי.
 • על ידי הגשת בקשה לקורס את/ה מסכימ/ה, אם תתקבל, לשלם את דמי ההרשמה (100 דולר ארה”ב) ולהשתתף בלפחות 80% מהמפגשים (4 מתוך 5), כמו גם להשלים כמות מועטה של קריאה וכתיבה.
 • שימו לב שיש מספר משתתפים מוגבל לקורס. כל בקשה תבדק. הרשמה אינה ערובה להשתתפות בקורס.
 • אנא הרשמו לקורס רק אם כבר יש לכם חשבון לינקדאין פעיל.
 • פתיחת הקורס מותנית בהרשמה של 20 משתתפים. אין התחייבות לקיום הקורס.

להרשמה לקורס

ההרשמה פתוחה רק לחברי סיינסאברוד, אם אתם רשומים לאתר אנא התחברו, ואם לא מוזמנים ולהרשם ולהצטרף לקהילה שלנו 

הרשמה לקורס

אנא מלאו את הטופס להלן